so 15.12.2012 |

Zápas Jičín - Kopřivnice

Oproti dramatickému utkání plnému zvratů, které sledovalo osm stovek diváků v Lovosicích, viděli návštěvníci geograficky ne až tak vzdálené jičínské haly poměrně jednoznačně se vyvíjející utkání. Kopřivnice udržela krok s Jičínem do 10. minuty, pak se ještě k odskakujícímu soupeři přiblížila v 18. minutě (10:9), dál už ale diktovali tempo domácí a o poločase vedli tříbrankovým rozdílem. Rozhodujícím momentem utkání pak byl nástup do druhého poločasu. Ten Kopřivnice zaspala. Na šest branek v řadě, které do její sítě nasypali Babák s Králem, nenašla odpověď a rázem to tak bylo jednoznačných 20:11. V posledních třech minutách se ještě hostující celek vzmohl k odporu, když se dvakrát v rychlém sledu trefil Jan Stanislav, to už ale bylo pozdě na zásadnější korekci výsledku a Kopřivnice tak podlehla Jičínu o osm gólů.