ne 23.12.2012 |

Zápas Přerov - Brno

Dlouho to vypadalo, že Přerov přece jen snad nebude tím nešťastníkem, který se až do druhého února bude dívat na extraligovou tabulku s vědomím, že poslední příčka patří jemu. Ještě o poločase za stavu 15:13 se zdálo, že tenhle černý Petr zůstane v rukách Kopřivnice. Od přibližně 15. minuty totiž Hanáci diktovali tempo v utkání proti týmu, který se letos na podzim dlouho držel na špičce tabulky a i dnes je v tabulce vysoko nad domácím celkem. Zkušení brněnští házenkáři převzali otěže utkání pak ve 36. minutě, kdy Barabáš s Hastíkem a Dostalíkem šesti brankami v řadě otočili nepříznivý vývoj a na dalších téměř dvacet minut ovládli směřování zápasu. Sedm minut před koncem ale vyrovnání na 23:23 zařídil Mužík a podobně jako v Plzni, i tady se schylovalo k dramatickému závěru. Ten ale tady zvládli lépe hosté. V poslední minutě dobře mířil Komárek a šestadvacátou brankou uzavřel v posledních vteřinách skóre zápasu svou jedinou brankou v utkání Klačo.