ne 23.12.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Kopřivnice

Poslední letošní měření mezi Frýdkem a Kopřivnicí sledovalo téměř pět stovek diváků. Není divu, šlo o regionální derby a střetnutí tabulkových sousedů. Mimo jiné se hrálo o to, kdo přezimuje na předposlední případně dokonce poslední příčce. Utkání bylo plné zvratů. V 10. minutě prohrávali domácí po čtyřbrankové sérii Kopřivnice 4:6, a když ještě o pět minut později stále ztráceli na soupeře čtyři branky (7:11), bral trenér Chrastina oddechový čas. Ten jeho svěřence probudil, pěti brankami v řadě během tří minut otočili vývoj utkání (12:11) a do šaten odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Ten ještě navýšili se začátkem druhé půle, kdy se střelecky dařilo Hesovi s Kalousem a odpovídat dokázal jen Reček. Kopřivničtí se už až do konce zápasu nedokázali k soupeři přiblížit víc, než na tři branky rozdílu a domácí celek si odstup hlídal. Střelecky vynikal Vacula, jen o branku méně vstřelil v kopřivnickém dresu hrající Krejčiřík. Domácí Frýdek tak přeskočil v tabulce svého dnešního soupeře a zimu pravděpodobně stráví na třetí příčce od konce.