so 9.2.2013 |

Zápas Jičín - Hranice

Jičínská tvrz se dobývá opravdu těžce. Body odtud vozí jen málokdo a zuby si na ní vylámali v generálce na finále Českého poháru i házenkáři Hranic. Domácí se vedení ujali okamžitě (8. minuta 5:2) a před koncem prvního poločasu náskok na pět gólů zvýšili Kraus s Králem (13:8). Nástup Jičínských do druhého poločasu byl pak zcela zdrcující. Sedmi rychlými brankami v řadě zvýšili svůj náskok házenkáři od lesa Řáholce na devět gólů a bylo rozhodnuto. Zdramatizovat utkání se ještě pokusili hráči Hranic mezi 45. a 53. minutou, když využili střeleckého výpadku Jičína a korigovali na 22:18. V závěru se ale domácí dali do kupy a koncovku si pohlídali. Toto vzájemné střetnutí tak může ledasco napovědět o průběhu březnového finálového zápasu, ve kterém se střetnou právě dva dnešní soupeři.