so 16.2.2013 |

Zápas Dukla Praha - Brno

Šestatřicet branek ne zřídka nastřílí během šedesáti minut jediné družstvo. V souboji mezi Duklou a Brnem jich tolik padlo v celkovém součtu všech hráčů obou týmů. A první poločas v ruzyňské hale byl velmi vyrovnaný. Až v jeho úplném závěru si Dukla zásluhou Šika se Šustkem vytvořila tříbrankové vedení a toto si udržovala i v prvních minutách druhé půle. O nízkou střeleckou úspěšnost se na obou stranách starali brankáři a Petržala pečoval hlavně o to, aby z poločasového náskoku Pražanů házenkáři z moravské metropole výrazně neumazali. A to se jemu a jeho spoluhráčům i povedlo. Hastík se sice do střeleckého zápisu zapsal šesti góly, Dostalík pěti, nestačilo to ale na lepší výsledek než na čtyřbrankovou porážku (20:16).