so 23.2.2013 |

Zápas Brno - Kopřivnice

Ke svým čtyřem bodům, které má dosud na svém kontě, v sobotu večer nedokázala Kopřivnice přidat další, byť v některých pasážích zápasu od nich rozhodně nebyla nikterak daleko. Brňané sice hlavně v prvním poločase dlouho vedli, ve druhé patnáctiminutovce střetnutí však jakoby vypadli z tempa a Kopřivnice nejenom že vyrovnala, ale dokonce se ujala mírného vedení. (10:11). O jeden gól pozadu byli Královopolští i při odchodu do kabin, ovšem už ve 37. minutě bylo vedení opět na jejich straně. Svůj podíl měl na tom i Bavlnka, který stejně jako Petržala v ruzyňské hale úspěšně bránil domácí svatyni. Minimální náskok Brno udržovalo až do 50. minuty, ovšem v poslední desetiminutovce si vítězství jasně pojistilo. Kopřivnici už nechali skórovat jen jednou, svědomitě bránili a nakonec ubránili celé dva body, které jsou v souboji o „lepší šestku“ víc než nutností.