so 23.2.2013 |

Zápas Plzeň - Hranice

Poměrně dramatické odpoledne mají za sebou házenkáři Hranic. Právě na nich se snad ze všech týmů v nejvyšších soutěžích nejvýrazněji podepsala sněhová kalamita. Do Plzně cestoval tým vlakem, ten měl ovšem u Berouna nehodu a Hraničtí tak do cíle doputovali náhradní dopravou a se zpožděním. Stejně jako v Zubří i doma se Plzeňané prezentovali poměrně malou střeleckou produktivitou, a tak už o přestávce prohrávali s Hranicemi o pět branek. Výborně chytal Kučerka, Stržínek s Rachačem pak střídavě plnili síť Západočechů. Ve druhé půli se k nim přidal Galus, odpovídali Linhart s Tonarem, jejich střelecká výkonnost ale nebyla dostatečná, nejblíže se soupeřům přiblížila Plzeň na rozdíl dvou gólů (18:20). Vítězství si pojistily Hranice pětibrankovou šňůrou mezi 53. a 58. minutou, na kterou nenašla Plzeň odpověď (19:27) a přes zasněženou republiku si tak odvážejí Hranice domů dva body.