so 2.3.2013 |

Zápas Lovosice - Frýdek Místek

Špatně se po dnešním podvečerním zápase bude spát házenkářům Frýdku-Místku. Ti dokázali ztratit skvěle rozehraný zápas proti favorizovaným Lovosicím a nakonec odjíždějí ze severu Čech bez jediného bodu. Od začátku zápasu měli Frýdečtí navrch. Ve 14. minutě vedli 7:3, ve 23. dokonce 15:7 a do kabin si nesli luxusní osmibrankový náskok. Stejným rozdílem vedli házenkáři Frýdku, mezi nimiž střelecky dominovali Kichner s Hesem, ještě ve 46. minutě. Pak se ale utkání zlomilo. Pět branek v řadě zasypalo frýdeckou síť a rázem to bylo 23:26. Pak s oživovací střelou přispěchal Hes, na ni však další pětibrankovou smrští reagovali Jonáš s Kolomazníkem, a tak dvě minuty před koncem Lovosičtí podruhé v zápase vedli (28:27). Hosté ještě vyrovnali, ovšem rozhodující 29. branka padla opět do jejich sítě z ruky Jonáše.