so 2.3.2013 |

Zápas Kopřivnice - Dukla Praha

Domácí udrželi s Duklou krok v úvodu zápasu poměrně dlouho. Do 10. minuty dokonce drželi ve svých rukou minimální vedení (3:2). Potom začali házenkáři Kopřivnice chybovat v rozehrávce a silný dukelský tým toho využíval k navýšení skóre ve svůj prospěch. Trefoval se hlavně Kastner a v 17. minutě to bylo 4:7. Menší rozdíl ve skóre svítil na ukazateli během přestávky, po ní ale domácí nezachytili úvod druhé třicetiminutovky a nechali si soupeře utéct (13:21). V poslední patnáctiminutovce přišel brankový půst, na obou stranách se pěknými zákroky prezentovali brankáři. Na začátku posledního pětiminutového úseku hry dělilo soupeře šest branek a domácí už nedokázali toto manko zmenšit. Dukla dostála roli favorita a z Kopřivnice si odvezla oba body.