ne 17.3.2013 |

Zápas Frýdek Místek - Přerov

V souboji dvou sousedů v tabulce šlo o co nejlepší výchozí pozici do bojů o záchranů v TGE. Přerov přijel na sever Moravy posílen přechodím vítězstím nad lídrem soutěže a vedomím stoupající formy. Tu ukázali hráči z Hané i v prvním poločase, kdy po vyravnané první dvacetiminutovce odskočili svému soupeři až na rozdíl 3 gólů, který udrželi do poločasu. Střelecky úspěšný byl především Skopal, posila z Dukly, autor 5 branek. Do druhého poločasu vlétli domácí jako uragán, rozstřílel se Kichner a šňůrou pěti branek otočili skore mezi 35. a 43. minutou z 14:16 na 19:16. Hostům nelze upřít snahu v poseldní čtvrthodině, ale rozjeté hráče Frýdku se jim prostě zastavit nepodařilo. Severomoravané vyhráli druhou půli 17:9 a posílili tak svoje šance na záchranu v soutěži.