ne 14.4.2013 |

Zápas Přerov - Frýdek Místek

Dva zápasy měla v neděli na programu i „dolní“ část tabulky. A utkání v Přerově skončilo zcela totožným výsledkem jako utkání v nedalekých Hranicích. I tady se body dělily, ačkoliv po celý zápas po nich spíše sahali domácí házenkáři. Ty táhli střelecky Kopal s Kavkou a právě oni měli nejvýraznější zásluhu na poločasovém vedení Přerova 15:13. Dvě branky ale v házené nic neznamenají, a tak bylo ve 40. minutě díky Kalousovi vyrovnáno a zápas spěl do dramatické koncovky. V poslední desetiminutovce se strhla opravdová přestřelka a stejně jako v Hranicích i v Přerově to nakonec byli domácí Hanáci, kdo urval bod v poslední minutě. Vyrovnávací trefu zařídil Pernička. Ovšem domácí ještě i tak málem dosáhli na dva body. V cestě jim ale stál Mynář, který si za úder do obličeje ve vyložené brankové příležitosti vykoledoval červenou kartu.