so 13.4.2013 |

Zápas Lovosice - Plzeň

Repríza 22. kola zahájila nadstavbovou část extraligy. Domácí vstupovali do utkání v pozici mírného favorita, nakonec ale doma udrželi jen bod. Už na konci prvního poločasu prohrávali házenkáři Lovosic rozdílem čtyř gólů, když v úvodní třicetiminutovce vynikal střelecky Tonar s Blechou a sledovala to téměř tisícovka diváků. Ještě po šesti minutách druhého poločasu domácí stále ztráceli (14:18). Pak ale přišla pětibranková série domácích házenkářů realizovaná hlavně Klimtem a rázem bylo vedení na straně domácích (20:18). Tři minuty před koncem zápasu vedly Lovosice dokonce o tři branky. V posledních dvou minutách se ale Plzeňští trefili čtyřikrát, zatímco házenkáři domácího celku jen jednou. Vyrovnávací branka padla nakonec ze sedmičky z ruky Vinkelhöfera a v Lovosicích se tak dělily body rovným dílem.