ne 14.4.2013 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

Televizním utkáním zahájili nadstavbovou část sezóny házenkáři Hranic a Dukly. A v dramatickém souboji před televizními kamerami se oba celky nakonec o body rozdělily rovným dílem, přičemž tento výsledek byl zcela adekvátní celému průběhu zápasu. Utkání bylo totiž maximálně vyrovnané. Nejvýraznější vedení si vybudoval tým hostů a to mezi 7. a 12. minutou, kdy využili Dukelští brankového půstu domácích kanonýrů a odskočili na 8:4. O čtyři branky pak Pražané vedli až do 25. minuty. Poslední pětiminutovku první půle už ovládli domácí, které čtyřmi brankami v řadě vrátili do hry Čadra se Stržínkem a do kabin se šlo za vyrovnaného skóre 13:13. Druhý poločas už byl zcela vyrovnaný. Ovšem utkání bylo velmi vypjaté, často se vylučovalo a to na obou stranách (počty vyloučených 8:11). Pět minut před koncem to vypadlo, že k vítězství budou mít blíže házenkáři Cementu (24:22), ovšem nakonec to byl právě Stržínek v hranickém dresu, kdo musel po třech dukelských brankách Kastnera, Poláška a Lehockého vyrovnávat! V napínavém a atraktivním televizním zápase se tak první nadstavbové body dělily, stejně jako včera v Lovosicích a i to svědčí o neuvěřitelné letošní vyrovnanosti extraligové špičky.