so 4.5.2013 |

Zápas Dukla Praha - Hranice

V pozici mírného favorita vstupovali do utkání házenkáři Hranic, kteří se vydali na stíhací jízdu za průběžně vedoucím celkem Jičína. Tu si ovšem dnes v metropoli zkomplikovali, když nestačili na domácí Duklu. Čtyřbrankový náskok, který si Pražané vybudovali v úvodních minutách (8:4), Hranice ještě umazaly, když se pětibrankovou šňůrou prezentovali trio Šíra, Čadra, Stražínek. Cementáři díky tomu v 19. minutě zápasu otočili skóre (9:10) a do kabin pak odcházeli jen s minimální ztrátou poté, co si vzali Dukelští vedení zase zpět. Ve druhé půli se ještě chvíli oba celky přetahovaly o jednobrankový náskok, ve 42. minutě ale Krupa s Lehockým zaveleli k úniku a domácí si vytvořili asi tříbrankový náskok, který si už udržovali až do konce zápasu. Hranice už se nedokázaly přiblížit víc, než na dvě branky a odjíždí z Prahy poraženy.