so 25.5.2013 |

Zápas Jičín - Plzeň

To v Jičíně už se o žádné cenné kovy nehrálo. Jičínští už ty svoje "placky" totiž dávno pohoupali na krku. Ovšem letošní mistr zakončil před domácí vděčnou kulisou soutěžní ročník vítězstvím! Přitom dlouho měli k dobrému výsledku nakročeno Západočeši. Po patnácti minutách hry vedli 9:4, domácí se do tempa dostávali jen zvolna, nakonec se ale do šaten šlo přece jen za docela přijatelného stavu pro domácí tedy 11:13. Do druhého poločasu nastoupili domácí koncentrovaní a motivovaní a rychle vyrovnali (15:15). Pak ale červenou kartu za faul na Lepieše viděl Pohlmann a deset minut před koncem šli domácí do vedení. V posledních minutách se brankami šetřilo, ovšem víc jich nakonec do soupeřovy branky dostali přeci jen házenkáři Jičína a vylepšili si závěr soutěže ještě domácím vítězstvím.