ne 26.5.2013 |

Zápas Brno - Frýdek Místek

Pohledné a vyrovnané utkání sledovala v neděli dopoledne v brněnské hale Vodova jen stovka diváků. Ovšem ta viděla alespoň vítězný závěr sezóny v podání královopolských házenkářů. Brňané vedli od prvních minut, do jednobrankového vedení pustili Frýdek jen jednou (14:15 ve 28. minutě). Do šaten už si domácí střelecky tažení Dostalíkem s Koubkem nesli opět jednobrankovou výhodu. Tu ovšem ztratili hned na začátku druhé půle, kdy nechali soupeře otočit stav utkání z 19:17 na 20:23, o což se přičinil hlavně Musil. Ve 42. minutě zaveleli k obratu zase domácí. Následující desetiminutovku vyhráli 9:2 a posledních pět minut zápasu se tak načínalo za stavu 29:25 pro domácí družstvo. Přibližně čtyřbrankový odstup si už Brňané udržovali až do konce a nakonec slavili závěrečné vítězství sezóny 34:29.