so 7.9.2013 |

Zápas Zlín - Plzeň

Opravdu těžkou zkoušku mají za sebou při své extraligové premiéře házenkáři Zlína. Na své palubovce přivítali jednoho z favoritů letošního ročníku – Plzeň. A hned v prvních minutách Západočeši Zlín zaskočili, když v 5. minutě vedli už 4:0. První extraligovou branku Zlína proměnila zlínská posila Zbránek a právě levá křídla držela Zlín střelecky nad vodou, když z třiadvaceti zlínských branek nastříleli Žůrek se Zbránkem osm. Až do přestávky se ale přes veškerou snahu zlínských střelců nepodařilo manko zkorigovat, naopak o přestávce dělilo celky šest tref, když zlínskou branku zasypával především Linhart. Zmenšit ztrátu se domácím povedlo až v úplném závěru, když v posledních osmi minutách Plzeň neskórovala. Motlík se však postaral o to, aby Západočeši body uhlídali, a tak přestože Pavic s Kočím mocně stahovali, na extraligové body si ve Zlíně zatím počkají (23:25).