so 28.9.2013 |

Zápas Lovosice - Hranice

V sobotu večer sehráli své utkání pátého kola házenkáři Lovosic a Hranic. A Lovošičtí "jedou". Po porážce v úvodním kole extraligového ročníku Severočeši neprohráli a svou vítěznou šňůru prodloužili i při prvním domácí zápase sezóny v utkání proti Hranicím. Lídr tabulky se sice dlouho držel ve vedení - o krok napřed byl po celý první poločas (4:6, 8:10, 13:14), když skórovali hlavně Stržínek, Šíra a Tůma. Ve vedení se hostující celek udržoval až do 41. minuty a stavu 18:20. Dalších deset minut ale ovládli domácí. Tento úsek hry vyhráli 8:1 a najednou to bylo 26:21. Do konce utkání zbývalo osm minut. V nich ještě diváci viděli poměrně dost branek, častěji ale padaly do hranické sítě. Motl s Jonášem nebyli k zastavení a nakonec se vedení domácích vyšplhalo až na sedm branek. Za stavu 33:26 utkání i skončilo.