ne 20.10.2013 |

Zápas Zubří - Hranice

Do čela tabulky se po tomto víkendu vrátí opět Hranice. Zubří se zatím v soutěži neprezentuje příliš přesvědčivými výkony a ačkoliv v neděli dlouho drželo krok s favorizovanými Hranicemi, bodového zisku nedosáhlo a nadále tak okupuje desátou příčku tabulky. V prvních deseti minutách Valaši vedli do stavu 6:4, pak třemi brankami v řadě překulili vedení na svou stranu házenkáři Hranic a až do konce zápasu se ho už nepustili. Ve 20. minutě to bylo 8:11, pět minut před přestávkou 11:15, na čemž se hned šesti brankami podílel Rachač. Zuberský tým střelecky táhli Trifunovič s Bechným, ovšem trio Rachač – Zemánek – Galus bylo k nezastavení a nenašla na něj recept ani brankářská dvojice Orság – Janků. A to navíc většinu zápasu odehrávaly Hranice bez střelců Stržínka a Konšela, když první jmenovaný nedohrál kvůli zranění ruky a druhý pro zranění kotníku. Ve druhé půli dokázali sice házenkáři Zubří utkání zdramatizovat, když se dotáhli na rozdíl gólu (19:20)! Pak ale zase zatopili Hraničtí pod kotlem a udržovali si od soupeře dvou až tříbrankový odstup. Bechný, Šlachta a Douda v závěru sice usilovali o korekci, zkušený hranický celek i ale pohlídal čtyřbrankový náskok a přesvědčivě zvítězil.