ne 20.10.2013 |

Zápas Frýdek Místek - Brno

Diváci ve Frýdku v neděli večer neviděli mnoho branek, zato viděli napínavé utkání, v němž se oba celky prostřídaly ve vedení a závěr, jemuž by asi nejlépe slušela výsledná remíza. Utkání bylo opravdu jako na houpačce, oba celky se střídaly v držení někdy jen minimálního, jindy až čtyřbrankového rozdílu. Na obou stranách se i poměrně rovnoměrně střídali ve skórování téměř všichni střelci obou týmů. Nejvýraznější náskok si vytvořil domácí celek v 52. minutě, když předcházející desetiminutovku vyhrál 7:1 a osm minut před koncem to tak bylo 16:12. Pak se ale karta obrátila a zdrcující finiš měli naopak hosté, kteří ovládli závěr zápasu poměrem 6:1, skóre otočili a nakonec uhájili nejtěsnější možné vítězství.