so 9.11.2013 |

Zápas Dukla Praha - Hranice

Dukla vstupovala do utkání s Hranicemi jako „nový“ tým. S novým vedením (do týmu byl povolán jako hlavní trenér Jiří Kotrč, který již týden spolupracuje v týmu s Pavlem Pauzou) a po středečním pohárovém vítězství nad Lovosicemi hodlal ambiciózní pražský tým znovu nabýt domácí neporazitelnost a po třech ligových prohrách dosáhnout na důležité body, které by jej konečně vrátily do horní poloviny tabulky. A to se mu i podařilo. Provedené změny byly zjevně k dobrému. Hosté se udrželi ve hře o body jen v prvním poločase, který skončil rozdílem jediné branky 13:12, na čemž se na straně Hranic nejvíce podíleli Čadra s Tůmou. V prvních minutách druhého poločasu se motivovaní domácí soupeři utrhli, první desetiminutovku vyhráli 7:2 a rázem to bylo o šest. Ještě více pak navýšili své vedení v posledních deseti minutách zápasu, kdy už soupeře z Hranic nepustili téměř k ničemu, minutu před koncem vedli o jedenáct tref (32:21). Stejným rozdílem utkání, v němž se osmi brankami blýskl Rams, i skončilo, a Dukla tak oslavila ukončení série proher.