so 9.11.2013 |

Zápas Brno - Zlín

Zlínský nováček si zatím v nejvyšší mužské soutěži nevede zle. I v souboji s Brnem si zlínští házenkáři brousili zuby na body, ale Brno se veze na vítězné vlně a právě Zlín byl dalším celkem, který mu padl za oběť. Utkání se vyvíjelo ve prospěch Brna zcela jasně od začátku až do konce. Zlín se do vedení dostal jen jedinkrát a to ve třetí minutě za stavu 2:1. Potom už je Královopolští nepustili ani do vyrovnání! V 8. minutě to bylo 6:2 a po několika trefách Hubáčka, Dostalíka a Koubka to pak šest minut před přestávkou bylo o deset! Na straně Zlína pozvedali prapor jen Plšek s Polozem, ovšem v poslední desetiminutovce před přestávkou se žádný ze zlínských kanonýrů nedokázal prosadit ani jedinkrát, a tak tento úsek hry prohrál Zlín 0:8! Druhý poločas byl o něco vyrovnanější, nebylo ale v silách hostujícího celku vysokou poločasovou ztrátu zkorigovat. Ve 45. minutě ukazovalo skóre propastný rozdíl – 30:10! Čtyřicítce se sice nakonec zlínští házenkáři v Brně vyhnuli, i tak ale odjíždí domů s možná až příliš krutou devatenáctibrankovou porážkou.