ne 8.12.2013 |

Zápas Hranice - Zlín

Utkání mezi Hranicemi a Zlínem bylo pro Cementáře jasnou záležitostí. Po porážce v soubojích s Plzní a Frýdkem proti nováčkovi nezaváhali a z utkání si po přesvědčivé vítězství odnesli dva body. Jejich nástup do utkání byl pro Zlín zdrcující. V 11. minutě ukazatel skóre ukazoval stav 9:1, o pět minut později 13:2! Bylo vidět, že Stržínek je konečně zpět (sedm tref v utkání). Za celý první poločas povolili Hraničtí Zlínu jen šest zásahů, zatímco sami do zlínské sítě nasypali dvacet gólů. Druhý poločas vyhráli hosté, když domácí ukonejšení čtrnáctibrankovým náskokem povolili tlak. Odstup Cementu byl ale natolik výrazný, že ani dobrý střelecký výkon Plška s Aspiridisem nestačil na víc, než korekci na konečný devítibrankový rozdíl 31:22.