st 4.12.2013 |

Zápas Lovosice - Kopřivnice

Svůj náskok na špičce tabulky navýšili ve středeční předehrávce 15. kola házenkáři Lovosic. V utkání s posledním celkem tabulky byl lídr extraligy zcela jasným favoritem a nikdo nečekal, že by mu Kopřivnice mohla výrazněji vzdorovat. Hostující celek ale přesto dlouho držel se soupeřem krok. Utkání bylo velmi emotivní, minimálně ve své první půli. Do 15. minuty bylo skóre zcela vyrovnané, dvakrát se dokonce Kopřivnice dostala do nejtěsnějšího možného vedení. V dalších minutách se alespoň stále držela ve dvoubrankovém dostřelu. Když ve 20. minutě Kopřivnice znovu vyrovnala na 9:9, brala si domácí lavička oddechový čas. Jonáš s Berkou ale rychle poslali Lovce znovu do vedení a Landa pak pomohl domácím zajistit poločasové pětibrankové vedení. Do druhého poločasu vstoupily Lovosice dynamičtěji a rychle navyšovaly svůj náskok. Už ve 45. minutě to bylo o deset. Meca, Petřík a Fulnek se na začátku poslední desetiminutovky postarali o korekci na 22:29, víc ale nezmohli. Lovosice nepřipustily ani výraznější kosmetickou úpravu a poslednímu týmu tabulky nadělily osmibrankovou porážku 32:24.