st 4.12.2013 |

Zápas Plzeň - Hranice

O to vyrovnanější a napínavější podívanou sliboval zápas v Plzni. Hraničtí dokázali o víkendu zvítězit v Brně, Plzeň neprohrála od 5. kola. Naposledy podlehla ve čtvrtém kole právě házenkářům Hranic, kteří byli jedním ze dvou dosavadních plzeňských přemožitelů. Toto vítězství nad jedním z favoritů soutěže ale Cementáři nedokázali zopakovat. Naopak domácí házenkáři jim povolili jen osmnáct zásahů a na cestu domů je vyprovodili se sedmibrankovou porážkou. Stejný rozdíl svítil na ukazateli skóre už o přestávce, když se hned v prvních deseti minutách zápasu ujali Západočeši vedení 7:2 a toto si zásluhou Milana Škvařila a Petra Linharta udržovali po celý zbytek poločasu. Druhý poločas byl pak na branky chudý a zcela vyrovnaný, korigovat ale házenkáři Talentu soupeři nedovolili. I přes střeleckou snahu Galuse, Tůmy a Koblihy Hranice nezopakovaly vítězství nad Plzní z úvodu sezóny a odjeli poraženi 18:25.