so 14.12.2013 |

Zápas Dukla Praha - Frýdek Místek

Na domácím hřišti v pražské Ruzyni je to úplně jiná Dukla než na palubovkách soupeřů. A na vlastní kůži to pocítili i házenkáři Frýdku, jejichž fantasticky rozjetou mašinu Pražané nepřibrzdili, ale doslova smykem odstavili z kolejí. Už vstup do utkání byl v podání Dukly raketový – po deseti minutách zápasu vedli domácí 9:2, v 17. minutě rozdílem deseti gólů 15:5. Frýdečtí se nestačili ani rozkoukat a byl tady poločas a s ním přestávkové skóre 21:11. Druhá půle už pak byla zcela vyrovnaná, a tak o výsledku zápasu rozhodly právě úvodní minuty. Frýdku se nepodařilo desetibrankovou ztrátu za celou druhou třicetiminutovku výrazněji zkorigovat i přes snahu ostrostřelců Dyby a Petrovského, kteří nastříleli dohromady sedmnáct z šestadvaceti frýdeckých tref. Zápas tak skončil více než jednoznačnou výhrou Dukly, která se tak elegantně vyhoupla zpátky mezi nejlepších šest.