ne 15.12.2013 |

Zápas Plzeň - Přerov

Absolutně jednoznačně se vyvíjelo utkání v Plzni, kde místní házenkáři přivítali tým Přerova. O vítězi zápasu rozhodly v podstatě poslední tři minuty prvního poločasu, do té doby drželi Hanáci s Plzní alespoň trochu krok (13:10). Těsně před přestávkou ale během tří minut nasypali domácí házenkáři do přerovské sítě pět tref v řadě a poločasové skóre tak uzavřeli na stavu 18:10. Na začátku druhého poločasu své vedení navýšili dokonce na třináct branek, ovšem zpečetili ho opět zcela zdrcujícím finišem i v závěru druhé třicetiminutovky, kdy během závěrečných čtyř minut nasázeli do branky hostů další pětibrankovou sérií, vyprovodili tak Přerov domů s náloží šestnácti gólů 35:19 a potvrdili svou pozici na čele tabulky Triglav pojišťovna extraligy.