ne 23.2.2014 |

Zápas Zubří - Kopřivnice

Zubří už dlouho ví, že letos bylo odsouzeno vinou řady špatných výsledků k bojům o záchranu. V minulém kole trochu zvedli Valaši fanouškům náladu povinným vítězstvím proti předposlednímu Přerovu, ovšem v neděli dopoledne při souboji proti Kopřivnici jejich výkon nikterak přesvědčivý nebyl. Po celou první půli měli navrch házenkáři Kopřivnice, kteří po dvaceti minutách hry vedli vysoko 13:9 a z branky vyhnali Orsága, kterého vystřídal mladíček Janků. Ten podržel své spoluhráče několika pěknými zákroky a Zubří se dotáhlo na Kopřivnici na rozdíl jediné branky, která dělila soupeře i o přestávce. Na začátku druhého poločasu se skóre otočilo a ve 38. minutě Václav zvyšoval na 18:15 pro domácí, ovšem Kopřivnice nevzdávala dobře rozehraný zápas a ve 44. minutě bylo opět vyrovnáno (20:20). Vyrovnané skóre se pak tahalo do 50. minuty, kdy šňůrou pěti branek Zubří soupeři odskočilo na 26:22. Kopřivnice ale ještě zabojovala a dotáhla se na 25:26. Vítěznou sedmadvacátou branku Zubří nakonec vsítil Mičkal a poslední branka Kopřivnice už znamenala jen kosmetickou úpravu.