ne 23.2.2014 |

Zápas Přerov - Jičín

Ani Jičín neměl před utkáním v Přerově jistotu účasti v horní šestce, jeho házenkáři tak rozhodně měli o co bojovat. Jejich výkon na palubovce předposledního celku, který toto své utkání musel přesunout do haly v Litovli, tomu ale příliš neodpovídal a ve druhé čtvrtině zápasu byli Východočeši stále o krok za Přerovem. Poločasové vyrovnání zajistil Jičínu Čurda a do druhého poločasu se tak vstupovalo za stavu 15:15. Ve druhé půli se Jičínu vedlo lépe a ve 40. minutě Bareš s Kolcem poslali Jičínské do vedení 21:17, ve 45. minutě to bylo dokonce o sedm (18:25). Přerov ještě bojoval o stažení manka a zdramatizování utkání, Jičín ale nehodlal dovolit Hanákům návrat do souboje o body a v poklidu dovedl utkání do vítězného konce.