ne 23.2.2014 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

Bezprostřední souboj o horní šestku se pak odehrával v Hranicích. S tlakem spojeným s důležitostí zápasu se lépe poprali v prvním poločase Hraničtí. Dukla často chybovala, dobrými zákroky se prezentoval Kučerka a tak si od 14. minuty a stavu 6:6 začali Cementáři budovat náskok, který byl už ve 22. minutě po úspěšné sedmičce Stržínka čtyřbrankový (10:6). Čtyři branky dělily soupeře i o přestávce. Ve druhém poločase si domácí házenkáři udržovali od soupeře bezpečný odstup a nedovolili Pražanům utkání zdramatizovat. Ve 45. minutě to bylo už o sedm (20:13). Mírná korekce se povedla Dukle v 51. minutě na 18:22, poslední desetiminutovku ale zase ovládly Hranice, které svému soupeři utekly na rozdíl osmi gólů a svým vítězstvím zbrzdily tak rozjetý dukelský vlak.