ne 23.2.2014 |

Zápas Plzeň - Frýdek Místek

Plzeň je zpět a na vlastní kůži to pocítili rozjetí házenkáři Frýdku. Ti po vyřazení v semifinále Českého poháru inkasovali vysokou porážku v Plzni. O poločase dělily týmy jen tři branky, i když v 18. minutě to bylo už o šest (10:4). Ve druhém poločase pak Plzeň nepustila Frýdek skoro ke slovu. Lépe řečeno, povolila mu devět branek, zatímco do frýdecké sítě jich plzeňští kanonýři nasázeli šestnáct střel a v součtu se střeleckým výkonem z prvního poločasu to dohromady dalo desetibrankovou výhru. Hned deseti brankami se na ní podílel Milan Škvařil, střelecky mu sekundovali bratr Jakub, Tonar a Linhart. Vítězstvím si Plzeň pojistila první příčku před Lovosicemi, které zaváhaly v souboji s Karvinou.