ne 23.2.2014 |

Zápas Zlín - Brno

Dobře rozehrané utkání nakonec ztratili i házenkáři Zlína. Těm se vydařil vstup do zápasu, ve čtvrtině utkání vedli 6:4 a lavička Králova Pole brala time, aby vymyslela recept na zlínské házenkáře. Ve 22. minutě se Brňanům podařilo vyrovnat, oddechový čas brali zase Zlínští a po krátké pasáži, v níž se oba celky přetahovaly o vedení, si pak krátce před přestávkou vytvořili domácí dvoubrankový poločasový náskok. Na začátku druhého poločasu se domácí soupeři utrhli a ve 35. minutě Poloz zvyšoval na 14:11, přičemž si domácí udržovali čtyřbrankový odstup do 40. minuty. Ve 43. minutě ale Veřmiřovský potrestal chybu Zlína únikem, který znamenal korekci už na 16:17 a Kubis vzápětí vyrovnal na 17:17. Následně se Brno ujalo dvoubrankového vedení a toto pak i přes několik chyb a nepřesností na obou stranách udrželi jeho házenkáři až do konce utkání a připravili tak Zlín o bodový zisk z dobře rozjetého zápasu.