so 1.3.2014 |

Zápas Kopřivnice - Zlín

Házenkáři Kopřivnice a Zubří už byli před zápasem „odsouzení“ k účasti v bojích o záchranu, ovšem i tak bylo o co hrát – o body do nadstavby, které by se klidně mohly stát rozhodujícími v konečném zúčtování sestupových pozic. Zlín měl v Kopřivnici navrch od 6. minuty zápasu a postupně si vypracoval čtyřbrankové vedení (7:11). Kopřivnice se zásluhou Bajgara dotáhla na rozdíl gólu (10:11), před přestávkou se Zlín opět utrhl na rozdíl pěti tref, i tak se ještě do poločasu Kopřivnice znovu dotáhla na dvoubrankový rozdíl 16:18. Druhá půle byla opět vyrovnaná. Bratři Gřesové, Reček a Ondřej Meca šlapali na paty Zlínu taženému Plškem, Polozem a Aspiridisem. Ještě pět minut před přestávkou vedli házenkáři Zlína o pět (26:31), nakonec se ale ještě o body museli Zlíňané bát. Šnůrou čtyř gólů se totiž Kopřivnice dotáhla na rozdíl branky, vítězný dvaatřicátý gól ale nakonec padl do sítě Kopřivnice z ruky Poloze a Zlín slavil nejtěsnější vítězství.