ne 23.3.2014 |

Zápas Plzeň - Lovosice

Utkání v Plzni bylo vyrovnané jen v prvních pěti minutách a do stavu 2:2. Střelecky vynikal Milan Škvařil, jehož tým záhy vedl po čtyřbrankové šňůře 6:2 a deset minut před přestávkou 14:7. Do šaten si nesli Západočeši šestibrankové vedení. První půle tak byla jasně v režii Plzně, do druhé půle ukonejšení výrazným šestibrankovým náskokem pustili Západočeši Lovosice, které pak domácí hráče výrazně přehrávaly. Ve 40. minutě už ztráceli hosté jen dvě branky (22:20) a vzápětí utkání dospělo do dramatické koncovky, kdy se skóre tahalo o jednu, dvě branky. Už už to vypadalo, že Lovci podporovaní hlasitým fanklubem dosáhnou v tomto utkání alespoň na bod, Talent ale podržel i přes zranění skvěle chytající Motlík. Dobrý výkon podávali na druhé straně i Adamík se Šálkem, ovšem Plzeň si vítězství pohlídala. Finiš Severočechů přišel pozdě, o vítězství rozhodl první poločas a Plzeň po vítězství 30:28 odskočila svému lovosickému pronásledovateli na čele tabulky na vzdálenost čtyř bodů.