ne 23.3.2014 |

Zápas Frýdek Místek - Jičín

Napínavý byl i souboj ve Frýdku-Místku. Domácí házenkáři ukázali, že zvládají druhé poločasy. Ten první prohráli dvoubrankovým rozdílem. Jičínští byli ve vedení od 6. minuty, Frýdek se dostal v prvním poločase před soupeře jen ve 26. minutě (10:9), do kabin ale šly týmy za stavu 11:13. O to lepší byl v podání Frýdku nástup do druhého poločasu. Úsek hry mezi 32. a 39. minutou vyhráli 6:1 a ujali se tak vedení 17:15. Jičín se i nadále držel v těsném závěsu a zápas dospěl k nervóznímu závěru. V 56. minutě to bylo 24:22, ve zbylých čtyřech minutách ale viděli diváci už jen jedinou branku. Ta padla do sítě Frýdku, ovšem vzhledem k tomu, že už k sobě nenašla druhou do páru, odjel Jičín z Frýdku bez bodu poražen nejtěsnějším možným rozdílem.