so 15.3.2014 |

Zápas Zubří - Zlín

Málo gólů viděli i diváci v Zubří. Valašské derby se těšilo mohutné divácké podpoře a domácí se chtěli věrným fanouškům odvděčit za podporu v ne příliš povedené základní části alespoň dobrými výkony v nadstavbě. Ani oni se nechtějí bát o svou extraligovou příslušnost. První minuty zvládl lépe nováček ze Zlína (3:6), pak ale domácí tažení Trifunovičem a Mičkalem zaveleli k obratu a ve 21. minutě skóre ukazovalo stav 8:6. Zlín ale nesložil zbraně a na přestávkových 10:10 museli vyrovnávat zase domácí. O krok pozadu byli Zubřané i na začátku druhého poločasu, definitivního obratu ale dosáhli domácí ve 41. minutě a pak už si udržovali alespoň minimální vedení. Do poslední pětiminutovky vstupovali s tříbrankovým náskokem a v závěru už povolili Zlínu jen jedinou trefu. Nakonec tak slavili důležité domácí vítězství 24:20.