so 22.3.2014 |

Zápas Kopřivnice - Zubří

Druhé nadstavbové vítězství si na konto připsali házenkáři Zubří. První poločas byl v Kopřivnici absolutně vyrovnaný. Oba celky se prostřídaly v držení minimálního vedení (7:5, 8:9, 13:11). Vyrovnávací branku těsně před odchodem do šaten museli nakonec trefovat Zubřané konkrétně z ruky nejlepšího střelce Trifunoviče. Ve druhém poločase se vývoj zápasu otočil a ve vedení byli častěji Valaši. Až do 50. minuty se ale Kopřivnice držela v dostřelu jedné, dvou branek. Pět minut před koncem zápasu Zubří odskočilo na rozdíl tří tref (25:28). Kopřivnice tuto ztrátu ještě dokázala smazat zásluhou Hojníka, ovšem na další tři branky Zubří zareagovali domácí jen jedinou trefou a nakonec podlehli Zubří poměrem 28:31.