so 29.3.2014 |

Zápas Lovosice - Dukla Praha

Lovosice nevzdávají stíhací jízdu za vedoucí Plzní a proti Dukle tak vyrazily za dalšími body. Hrálo se ve svižném tempu a téměř pěti stovkám diváků se házená na severu Čech musela líbit. Navíc od 5. minuty se ve vedení stále drželi domácí Lovci. Dukla vedla pouze za stavu 0:1 ve 3. minutě, v minutě sedmnácté už tříbrankovým rozdílem vedli Lovosičtí tažení Motlem. Do 25. minuty zvedli domácí svůj náskok na pět branek (12:7), před odchodem do kabin ještě Dukla zabojovala o korekci a po trefě Kastnera si do kabin nesly Lovosice čtyřbrankové vedení. Deset minut před koncem utkání ale bylo toto vedení dvojnásobné (24:16). Střelecky se nejvýraznějším výkonem prezentovali Motl, Klimt a Berka, odpovídali Kotrč se Šůstkem. Vysoký náskok domácích Dukla v závěru korigovala na pět branek, ovšem zkušený tým Severočechů větší zdramatizování zápasu nedopustil a zapsal si dva body za vítězství poměrem 26:20.