so 12.4.2014 |

Zápas Dukla Praha - Frýdek Místek

Skvělou dramatickou podívanou sledovali diváci v Praze. Frýdek si po většinu hrací doby držel na svém kontě mírný náskok. Hrálo se ve vysokém tempu. Dukla začala lépe, rychle vedla tříbrankovým rozdílem, postupně se ale kormidlu začal propracovávat Frýdek. Ve 13. minutě bylo vyrovnáno na 6:6 a vedení Frýdku začalo rychle narůstat. O pět minut později vedli Frýdečtí nad domácími už pětibrankovým rozdílem (7:12) a až do konce poločasu se Dukla nedokázala vrátit do hry natolik, aby znovu vyrovnala. Dvou až tříbrankový náskok si hosté udržovali i po přestávce. Potom ale Frýdek začal chybovat, což Dukla trestala z brejků a ve 37. minutě bylo vyrovnáno na 15:15. Frýdek se ještě jednou dokázal utrhnout na čtyřbrankový rozdíl, v závěru ale jakoby jeho hráčům došly síly. Sedm minut před koncem se Dukla dotáhla na rozdíl gólu, když ji navíc podrželi brankáři Petržala a Rangl, a poslední okamžiky utkání pak přinesly pořádné drama, které skončilo lépe pro domácí. Hosté na konci pod tlakem dvoubrankového vedení Dukly neudrželi nervy na uzdě a v oslabení už nedokázali obhájit v utkání, které měli rozehrané na vítězství, ani jeden bod za remízu.