so 12.4.2014 |

Zápas Lovosice - Jičín

Do Lovosic přijeli bojovat o body, které by je přiblížily stupňům vítězů, házenkáři Jičína. Domácím sice vyšel nástup do utkání, hosté jim ale až do 25. minuty usilovně šlapali na paty (5:5, 8:6). V poslední pětiminutovce první půle se pak Lovosice utrhly a do kabin si nesli Severočeši po mírné korekci Jičínských v poslední minutě tříbrankový náskok. Ve druhém poločase se pak rozstřílel Motl a i jeho přispěním zvolna narůstal náskok domácích, až byl ve 45. minutě pětibrankový (21:16). Hodně se vylučovalo. Jičín ale bojoval, jeho házenkáři tažení Drbohlavem korigovali (22:19), záhy si ale domácí vzali zpět pětibrankové vedení, které pak udrželi až do posledních vteřin a dva body za vítězství v tomto utkání si tak na konto přisypali Lovci.