ne 20.4.2014 |

Zápas Hranice - Lovosice

O Velikonoční neděli se vypravili házenkáři Lovosic na výpravu za dalšími nadstavbovými body do Hranic. Ke svátečnímu obědu si ale dobrou náladu a dva body nesli domácí Cementáři. Za vítězstvím kráčeli Hraničtí od prvních minut. Během první půle pustili Lovce do vedení jen jedinkrát, a to ve 27. minutě za stavu 12:13. Do přestávky ale stihly Hranice vrátit vedení na svou stranu a do kabin si nesly dvoubrankové vedení. Náskok pak domácí udrželi až do konce a rozdíl ve skóre se pohyboval od jedené do čtyř tref (26:22). Dobrým střeleckým výkonem se prezentovaly rovnoměrně všechny střelecké opory Hranic – Šíra, Konšel, Stržínek, Čadra i Rachač. Podobně vyrovnaný byl i střelecký zápis Lovců, mezi nimiž střelecky bodovali především Hes, Landa a Motl. Ani jejich dobrý střelecký výkon ale nestačil na to, aby si Lovosice odvezly domů alespoň bod. Utkání skončilo vítězstvím Hranic poměrem 29:27.