so 26.4.2014 |

Zápas Dukla Praha - Plzeň

V ruzyňské hale se bojovalo s obrovským nasazením o každý míč a každou střelu. Diváci viděli jen velmi málo branek, házenkáři Dukly dostali za záda skvělé plzeňské obrany a brankáře Motlíka jen třináct střel! Do zápasu sice vstoupili o něco lépe domácí, ve 21. minutě měli dvoubrankové vedení na své straně ale Plzeňští a i o přestávce měli na svém kontě o gól víc. O svém vítězství Západočeši rozhodli v první čtvrtině druhé půle, kterou vyhráli poměrem 6:1. Jejich náskok byl pětibrankový. Dukla ještě zabojovala a utkání zdramatizovala – Pražané se dvě minuty před koncem dotáhli na rozdíl dvou zásahů (13:15), hosté ale udrželi nervy na uzdě, třemi brankami z dílny Vinkelhofer – Tonar – Šindelář pojistili vítězství a udělali tak důležitý krok k brzkému zisku mistrovského titulu. Teď budou s napětím očekávat výsledek zítřejšího lovosického snažení.