ne 4.5.2014 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

Házenkáři Hranic si výhrou nad Duklou v neděli dopoledne zajistili medaili. Náskok na čtvrtý Jičín je v případě Lovosic a Hranic již víc než suverénní a do bojů o medaile tak kromě Lovců a Cementářů již nikdo nepromluví. Přitom v úvodu zápasu to vypadalo, že se v Hranicích tentokrát lépe povede Pražanům. Po deseti minutách hry vedla Dukla 5:2, ve 21. minutě 8:5. I o přestávce byli o branku před soupeřem házenkáři z Prahy. Ovšem vstup do druhého poločasu naprosto skvěle vyšel domácím, kteří vyhráli třetí čtvrtinu zápasu 8:1, rázem vedli pohodlně 19:13 a přesto, že Dukla vedená Kotrčem ještě usilovala o korekci, přiblížila se sice soupeři na rozdíl jediné branky (20:19), ovšem vyrovnání už nedosáhla a dva vítězné body dvěma pojišťovacími zásahy zajistili domácím Čadra se Šírou.