ne 25.5.2014 |

Zápas Lovosice - Hranice

Hořkosladkou příchuť mělo pro házenkáře Lovosic poslední utkání této sezóny. Na domácím hřišti si sice na krk zavěsili bronzové medaile, jejich nedělnímu soupeři se ale na krku houpaly ty stříbrné, na které si Lovosice dlouho brousily zuby a nakonec na ně nedosáhli pouze o jeden jediný bod. V prvním poločase na hřišti Severočechů dominovali Cementáři, pět minut před přestávkou vedli 16:10, o poločase 17:12. Do druhé půle ale Lovosice vstoupily motivovanější, přece jen se chtěly s věrným fanklubem před prázdninami rozloučit vítězstvím. Ještě deset minut před koncem sice zaostávali domácí za soupeřem o čtyři branky (23:27), poslední desetiminutovku ale ovládli. Závěrečnou fázi utkání vyhráli poměrem 9:2 a otočili tak skóre na konečných 32:29. A pak vypukly oslavy, jejichž průběh si prohlédněte na fotografiích Patrika Pátka.