so 29.3.2014 |

Zápas Brno - Kopřivnice

Začátek utkání se v Brně vydařil lépe domácím házenkářům. Přibližně do 15. minuty se drželi ve vedení, ovšem pak se náskok překlopil na stranu Kopřivnických. Ani jejich vedení ale nebylo definitivní a po trefě Musila byli o krok napřed zase Královopolští. V závěru se hra začala trochu kouskovat a vedení si pak do druhého poločasu nesli hostující házenkáři. I v úvodu druhé půle se lépe vedlo Kopřivnici, ovšem domácí házenkáři se o body poprali a nakonec slavili dvoubrankové vítězství. Musil vyrovnal ve 36. minutě na 20:20 a Dostalík z brejku hned na to poslal Brno do vedení. Pěknými zákroky se pak prezentovali brankáři obou stran a ve 44. minutě bylo po trefě Jana Gřese znovu vyrovnáno (23:23). O dvě minuty později vedli hosté o dvě branky a bylo jasné, že se o body ještě svede lítý boj. Další vyrovnání měl na svědomí Hanták, další vedení opět Dostalík a následné vyloučení Fulneka pak potrestali Brňané tříbrankovým vedením. Jiří Mičola ještě v poslední minutě úspěšnou sedmičkou zápas zdramatizoval, když po jeho trefě skóre ukazovalo 31:30, ovšem vítězství domácích nakonec zpečetil Koubek.