so 19.4.2014 |

Zápas Zubří - Brno

Výkony Zubří se v nadstavbě zlepšily. Potom, co o víkendu potrápili Valaši Karvinou, ubránili ve středu doma bod před házenkáři Brna. Královopolští střelecky tažení Hubáčkem a Hantákem měli v prvním poločase dobře nakročeno, když se po obratu ze stavu 7:5 pro domácí v 17. minutě před poločasem dostali do vedení 12:9. Ovšem tříbrankový náskok do přestávky neudrželi a do kabin si tak jihomoravští házenkáři nesli jen jednobrankovou výhodu (11:12). Začátek druhého poločasu pak pro změnu patřil Zubří, které se ve 39. minutě dostalo do vedení 17:15. Ani tento náskok však neměl dlouhého trvání, když tříbrankovou sérií otočili vývoj zápasu zase Hubáček, Koubek a Hanták. Do konce zápasu se pak skóre ještě dvakrát překlopilo ze strany na stranu a po dvou bodech už tak tak sahali hosté (22:23), vyrovnávací třiadvacátou brankou a svou pátou v zápase ale zajistil alespoň bod domácím mladíček Šlachta a utkání tak skončilo remízou 23:23.