ne 20.4.2014 |

Zápas Přerov - Karviná

Na Hanou zavítala Karviná a zejména v prvním poločase ji Přerovští pěkně trápili (9:6, 12:9). Už v prvním poločase šel do šaten za tři dvojky Honza Užek a při neúčasti Libora Hanische, to byla citelní ztráta.

I během poločasové přestávky bylo vedení na straně domácích a poté se ve druhé půli domácí drželi před námi. Karviná tažená Sliwkou, autorem deseti branek, jen těžko dotahovala. Až čtyři minuty před koncem zápasu se hosté přiblížili na rozdíl jediné trefy (26:25) zásluhou Mlotka, ovšem vyrovnání už nedosáhli. Je škoda, že v této chvíli neproměnil Chudoba svůj brejk. Hanáci uhájili nejtěsnější možné vítězství a radovali se z něho. To může být rozhodující v otázce, který celek bude bojovat o udržení extraligové příslušnosti.