so 17.5.2014 |

Zápas Přerov - Kopřivnice

Házenkáři Přerova nehodlali už nic nechat v rukou jiných a v bezprostředním souboji o sestup si pojistili extraligovou účast pro příští sezónu. Od prvních minut si šli tvrdě za vítězstvím. Po čtyřech minutách hry vedli domácí nad Kopřivnicí 5:2, v 18. minutě už 12:5 a do kabin šli se šestibrankovým náskokem. Ve druhém utkání ale Kopřivnice zápas hodně zdramatizovala, když se ve 39. minutě dotáhla na 20:20 a ve 45. minutě šli hosté poprvé do vedení (23:24). Závěr domácího týmu byl ale zdrcující. Poslední desetiminutovkou vyhráli Hanáci 7:1 a dovedli utkání k pětibrankovému vedení. Kopřivnice, která ve druhé půli dlouho bojovala o naději na boj o udržení, nakonec extraligovou příslušnost neuhájila.