ne 25.5.2014 |

Zápas Kopřivnice - Zlín

Ani vysoká výhra poměrem 38:30 nic nezměnila na hořkém zakončení sezóny v Kopřivnici. Domácí házenkáři se rozloučili s extraligou sice vítězně, ale za to minimálně pro celý příští rok. Zlín udržel krok jen do 15. minuty, pak začala Kopřivnice budovat náskok a o poločase už vedla o pět gólů. Meca, Mičola, Bajgar a Reček překonávali zlínskou obranu, do střeleckého zápisu nakonec promluvila celá kopřivnická sestava. Kafka, Žůrek, Doležel i Buček sice mocně vzdorovali, ovšem i tak po deseti minutách hry ve druhém poločase prohrával Zlín už o sedm. Oba celky se ale tak rozstřílely, že málem nestačily kolonky v zápise. Tři minuty před koncem vedli domácí už o devět (37:28), Šáš pak třicátou brankou hostů skóre už jen kosmeticky upravil.