ne 25.5.2014 |

Zápas Brno - Zubří

Tečkou za extraligovou sezónou byla pro Brno výhra nad házenkáři Zubří. Vzájemné utkání bylo od prvních minut velmi vyrovnané, Zubří ale za soupeřem od začátku mírně zaostávalo. Ve 20. minutě si domácí vytvořili čtyřbrankový náskok. Zubří ještě před přestávkou ztrátu zkorigovalo na dvě branky, nakonec ale přece jen o přestávce ukazovalo skóre stav 16:12 pro Brno. Nejvíc zdramatizovat utkání dokázali Zubřané ve 48. minutě, když se dotáhli na rozdíl gólu (21:20), vyrovnat se jim ale nepodařilo. Na palebnou sílu Hubáčka s Hantákem byli v sobotu Valaši krátcí. Z posledního utkání sezóny tak odešli poraženi poměrem 26:24, když vítězství Brna pojistil v posledních vteřinách Musil. Na konečné pozici ani jednozo z celků výsledek tohoto utkání už nic nezměnil.